بانکداری مدرن
 1    
   بانکداری مدرن

رمز اول و دوم اینترنت بانک چیست و چه تفاوتی با رمزهای اول و دوم کارت دارد؟

تاریخ ثبت: 1392/06/10    |   تعداد مشاهدات: 9648
   بانکداری مدرن

رمزهای اول و دوم اینترنت بانک رمزهایی متفاوت و مجزا از رمزهای اول و دوم انصارکارت هستند.

رمز اول اینترنت بانک برای ورود به برنامه اینترنت بانک انصار با استفاده از آدرس www.ansarbank.com استفاده می­شود، اما هنگامی که مشتریان بخواهند از سپرده­های خود و از طریق اینترنت بانک وجهی را انتقال دهند می­بایست که رمز دوم اینترنت بانک را نیز داشته باشند.

اما برای آشنایی بیشتر با تفاوت رمزهای کارت و اینترنت بانک مطلب ذیل را مطالعه کنید:

رمز اول کارت: برای دریافت وجه و یا خرید از پایانه­های فروش (دستگاه کارتخوان) در سراسر کشور استفاده می­شود. رمز اول کارت هنگام دریافت پاکت کارت توسط مشتری به ایشان تحویل می­شود و از طریق دستگاه خودپرداز قابل تغییر است.

رمز دوم کارت: این رمز در حقیقت برای پرداخت اینترنتی استفاده می­شود، یعنی انتقال وجه کارت به کارت، پرداخت قبوض، خرید شارژ تلفن همراه، خرید اینترنتی و...  استفاده می­شود. رمز دوم کارت از طریق دستگاه‌های خودپرداز قابل دریافت و تغییر است.

رمز اول اینترنت بانک: برای ورود به فضای اینترنت بانک و مشاهده موجودی، گرفتن صورتحساب و مشاهده تسهیلات استفاده می­شود. این رمز پس از درخواست مشتری در یکی از شعب بانک انصار قابل دریافت بوده و پس از ورود به اینترنت بانک انصار قابل تغییر است.

دقت داشته باشید که فضای اینترنت بانک متفاوت با فضای خرید و یا پرداخت اینترنتی است و برای پرداخت یا خرید اینترنتی رمز دوم کارت کافیست.

رمز دوم اینترنت بانک: برای جابجایی و انتقال وجه از سپرده­های خود به سایر سپرده­های بانک انصار و سپرده‌­های سایر بانکها و استفاده از امکانات شبکه ساتنا (انتقال وجه بین بانکی) وجود رمز دوم اینترنت بانک ضروری است. این رمز به درخواست مشتریان بانک انصار و ثبت آن در شعب بانک قابل دریافت بوده و پس از ورود به اینترنت بانک نیز قابل تغییر است.

تاریخ ثبت: 1392/06/10    |   تعداد مشاهدات: 0
   بانکداری مدرن

سقف انتقال وجه در اینترنت بانک چیست و به چه صورتی قابل تغییر است؟

تاریخ ثبت: 1392/06/10    |   تعداد مشاهدات: 2198
   بانکداری مدرن

با انتخاب هر نوع انتقال وجه در اینترنت بانک (به غیر از انتقال وجه کارتی) ميزان موجودي، سقف انتقال وجه روزانه و ماهانه، وجه منتقل شده در ماه جاري و كمترين ميزان انتقال وجه در این قسمت نمايش داده مي­شود. مشتریان محترم می­توانند جهت کاهش یا افزایش سقف انتقال وجه خود به شعب بانک انصار مراجعه نمایند.


تاریخ ثبت: 1392/06/10    |   تعداد مشاهدات: 0
   بانکداری مدرن

سقف انتقال وجه کارتی در اینترنت بانک انصار چه مبلغی است و چگونه قابل تغییر است؟

تاریخ ثبت: 1392/06/10    |   تعداد مشاهدات: 2055
   بانکداری مدرن

در حال حاضر مطابق دستورالعمل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، سقف انتقال وجه کارت به کارت در کلیه بانکهای عضو شبکه شتاب، مبلغ سه میلیون تومان می باشد. بدیهی است امکان افزایش این سقف مطابق دستورالعمل وجود ندارد.

تاریخ ثبت: 1392/06/10    |   تعداد مشاهدات: 0
   بانکداری مدرن

انتقال وجه پایا و ساتنا چه تفاوتی با یکدیگر دارند؟

تاریخ ثبت: 1392/06/10    |   تعداد مشاهدات: 8788
   بانکداری مدرن

انتقال وجه پایا:

انتقال وجهی بین بانکی است که حداقل مبلغ انتقال 100.000 ریال و حداکثر آن به میزان سقف انتقال وجه مجاز هر مشتری در اینترنت بانک قابل تغییر است. این انتقال وجه در روزهای کاری قابل انجام است و مدت زمان تقریبی واریز وجه به حساب مقصد بین 2 الی 4 ساعت می باشد.

انتقال وجه ساتنا:

انتقال وجهی بین بانکی است که حداقل مبلغ انتقال 150.000.000 ریال و حداکثر آن به میزان سقف انتقال وجه مجاز مشتری در اینترنت بانک قابل تغییر است. این انتقال وجه در روزهای کاری و ساعات اداری قابل انجام است و مدت زمان تقریبی واریز وجه به حساب مقصد 1 ساعت می باشد.

 

 

 

تاریخ ثبت: 1392/06/10    |   تعداد مشاهدات: 0
   بانکداری مدرن

برای انتخاب نام کاربری در اینترنت بانک چه مواردی باید رعایت گردد؟

تاریخ ثبت: 1392/06/10    |   تعداد مشاهدات: 3595
   بانکداری مدرن

 

  • طول نام کاربری می بایست حداقل ۵ و حداکثر ۳۰ کاراکتر باشد.
  • فقط حروف انگلیسی کوچک و ارقام ۰-۹ و کاراکترهای "." و "_" و "-" مجاز می باشد، نام کاربری می بایست با حروف کوچک انگلیسی آغاز شود.
  • از بکار بردن نام، نام خانوادگی، شماره پرسنلی و اطلاعاتی که بصورت عمومی تعریف و در دسترس قرار میگیرند پرهیز فرمایید.

     

  • تاریخ ثبت: 1392/06/10    |   تعداد مشاهدات: 0
     1